O Firmie

Sklep Hussar jest efektem wieloletniej pasji związanej z hodowlą koni, jeździectwem oraz podkuwnictwem. Zgodnie ze starym angielskim powiedzeniem „No feet no horse” skupiłem się przede wszystkim na często zapomnianym i niedocenianym obszarze, którym jest fundament konia czyli kopyta. Moją ofertę kieruję zarówno do podkuwaczy, osób strugających, hodowców, jeźdźców jak również po prostu pasjonatów koni. Gama produktów sklepu obejmuje przede wszystkim narzędzia oraz inne artykuły podkuwnicze, środki do pielęgnacji kopyt, odzież.

Sklep Hussar to miejsce gdzie spotykają się nowoczesność i tradycja. Jedną z misji firmy FHU Hussar jest wspomaganie naszej rodzimej hodowli i jeździectwa, również poprzez czerpanie z najpiękniejszych tradycji, historii i wielowiekowej pasji do koni w naszym kraju. Mam nadzieję, że trafnym tego symbolem jest motyw Husarza, którego wybrałem za patrona.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sklepu Hussar.

12414070_ml.jpg


O Firmie

Sklep Hussar jest efektem wieloletniej pasji związanej z hodowlą koni, jeździectwem oraz podkuwnictwem. Zgodnie ze starym angielskim powiedzeniem „No feet no horse” skupiłem się przede wszystkim na często zapomnianym i niedocenianym obszarze, którym jest fundament konia czyli kopyta. Moją ofertę kieruję zarówno do podkuwaczy, osób strugających, hodowców, jeźdźców jak również po prostu pasjonatów koni.


więcej...